Waregem – Club Brugy – 20.09.2020 13:30

V neděli nás čeká 6. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Waregem a FC Brugy. Svěřenci domácího trenéra Francka Dury jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté okupují pátou pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z FC Brug 4:0. V posledním ligovém kole hráči Waregemu prohráli s Charleroi, naopak hosté z FC Brug vyhráli s Waaslandem, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepším střelcem Waregemu je Gianni Bruno se dvěma brankami. V týmu hostů z FC Brug je nejlepším zakončovatelem Hans Vanaken se třemi góly. Hráči Waregemu v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hosté z FC Brug venku uhráli dvě výhry ze dvou zápasů. Waregem je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,7 góly na zápas. Také FC Brugy na venkovních hřištích dokáží být produktivním týmem, jejich brankový průměr je 3 branky na utkání. Waregem z pěti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, FC Brugy neskórovaly ve dvou zápasech. Defenziva hostujících FC Brug je pevná, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Hosté z FC Brug jsou venku v úvodu sezóny produktivní, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz