Wisla – Legie – 07.06.2020 17:30

Další, v pořadí již 28. kolo Polské Ekstraklasy nabídne střetnutí mezi Wislou a Legií, které se odehraje v neděli od 17:30 na Stadionu Miejski Kraków. Domácí tým Wisly je aktuálně s jednatřiceti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o dvanáct příček výš v čele ligy, když získali čtyřiapadesát bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Polské armády a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Legie 7:0. V minulém kole hostující varšavští hráči získali maximum bodů s Poznaní. Naopak domácí Wisla prohrála s Gliwicemi. Snajperem v týmu Wisly je Paweł Brożek, který dal osm gólů, za Legii se čtrnáctkrát prosadil Jarosław Niezgoda. Hostující Legie na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála sedm zápasů, domácí Wisla na svém stadionu v této sezóně vyhrála šest zápasů. Legie není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Wisla ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí Wisla v tomto ročníku odehrála deset zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Legie odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,0 branky na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz