Wolfsburg – Hertha – 25.01.2020 15:30

Bundesliga má na programu 19. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Wolfsburg tým Herthy. V tomto utkání se střetne devátý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pět bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Wolfsburgu 0:3. V minulém kole hostující berlínští hráči ztratili všechny body s Bayernem. Stejně tak domácí Wolfsburg prohrál s Kölnem, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Wolfsburg Wouter Weghorst se sedmi góly a za Herthu Dodi Lukebakio, který se trefil čtyřikrát. Hráči Wolfsburgu v této sezóně vyhráli tři z devíti domácích zápasů. Hosté z Herthy venku uhráli dvě výhry z devíti zápasů. Wolfsburg v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,1 branky na zápas, Hertha zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 1,2 zásahu. Wolfsburg z osmnácti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Hertha neskórovala v šesti zápasech. Defenziva hostující Herthy není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Wolfsburgu, kteří mají v tabulce náskok 5 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz