Cercle Brugy – Anderlecht Brusel – 26.01.2020 14:30

Další, v pořadí již 23. kolo 1. belgické ligy nabídne střetnutí mezi Cercle Brugy a Anderlechtem Brusel, které se odehraje v neděli od 14:30 na Stadionu Jana Breydela. Domácí tým Cercle Brugy je aktuálně s jedenácti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o sedm příček výš na deváté pozici, když získali sedmadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Anderlechtu Brusel 2:1. Cercle Brugy v minulém ligovém kole hrálo proti Antwerpám a ztratilo všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. I klub z Anderlechtu Brusel vyšel z posledního utkání proti FC Brugám naprázdno. Nejlepšími zakončovateli jsou za Cercle Brugy Stef Peeters s pěti góly a za Anderlecht Brusel Nacer Chadli, který se trefil sedmkrát. Hráči Cercle Brugy v této sezóně vyhráli tři z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Anderlechtu Brusel na venkovních hřištích vyhráli dva z deseti zápasů. Cercle Brugy není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1 gól na zápas. Také Anderlecht Brusel na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Cercle Brugy z dvaadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelilo žádný gól, Anderlecht Brusel neskóroval v osmi zápasech. Defenziva hostujícího Anderlechtu Brusel je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Cercle Brugy se na domácím hřišti nedaří a Anderlecht Brusel zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz