Zwolle – Arnheim Vitesse – 29.02.2020 19:45

Nizozemská Eredivisie má na programu 25. kolo, ve kterém v sobotu v 19:45 hostí Zwolle tým Arnheimu Vitesse. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté drží sedmou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Arnheimu Vitesse 3:0. V minulém kole hostující arnhemští hráči ztratili všechny body s PSV Eindhoven. Stejně tak domácí Zwolle prohrál s AZ Alkmaar, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Zwolle Reza Ghoochannejhad se šesti góly a za Arnheim Vitesse Bryan Linssen, který se trefil čtrnáctkrát. Hráči Zwolle v této sezóně vyhráli čtyři z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Arnheimu Vitesse na venkovních hřištích vyhráli pět ze dvanácti zápasů. Zwolle je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 2,2 góly na zápas. Také Arnheim Vitesse na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,5 branky na utkání. Domácí Zwolle v tomto ročníku odehrálo ovšem deset zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Arnheimu Vitesse odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Arnheimu Vitesse není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz