Aston Villa – Burnley – 17.12.2020 19:00

Ve čtvrtek se odehraje 13. kolo Premier League, ve kterém se v 19:00 spolu střetnou Burnley a Aston Villa. Domácí tým Aston Villy je aktuálně s osmnácti body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o sedm příček níž na sedmnácté pozici, když získali devět bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Aston Villy 1:2. V minulém kole hostující tým z Burnley získal maximum bodů s Arsenalem. Stejně tak domácí Aston Villa vyhrála s Wolverhamptonem. Nejvíc branek v dresu Aston Villy vsítil Ollie Watkins, v barvách Burnley dal nejvíc branek Chris Wood. Hráči Aston Villy v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Burnley na venkovních hřištích vyhráli jeden ze šesti zápasů. Aston Villa v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 2,4 branky na zápas, Burnley zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,7 zásahu. Aston Villa z deseti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelila žádný gól, Burnley dokonce neskórovalo v šesti zápasech. Defenziva hostujícího Burnley není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Domácí Aston Villa má na domácím hřišti průměr 2,4 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, Aston Villa v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz