Aston Villa – Wolverhampton – 27.06.2020 13:30

V sobotu se odehraje 32. kolo Premier League, ve kterém se ve 13:30 spolu střetnou Wolverhampton a Aston Villa. Oba týmy dělí v tabulce třináct příček, domácí jsou aktuálně na devatenáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Wolverhamptonu 2:1. Aston Ville se v posledním ligovém kole proti Newcastlu ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body. Hostující Wolverhampton naopak získal maximum bodů s Bournemouthem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejlepším střelcem Aston Villy je Jack Grealish se sedmi brankami. V týmu hostů z Wolverhamptonu je nejlepším zakončovatelem Raul Alonso Jimenez s patnácti góly. Hráči Aston Villy v této sezóně vyhráli pět z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Wolverhamptonu na venkovních hřištích vyhráli šest z patnácti zápasů. Wolverhampton není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Aston Villa má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Domácí Aston Villa v tomto ročníku odehrála osm zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Wolverhamptonu odehrál pouze pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Wolverhamptonu je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,9 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 13 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz