Burnley – Bournemouth – 22.02.2020 16:00

V sobotu nás čeká 27. kolo Premier League a v něm se o body utkají Burnley a Bournemouth. Domácí tým Burnley je aktuálně se čtyřiatřiceti body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o pět příček níž na šestnácté pozici, když získali šestadvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Burnley 0:1. V minulém kole hostující tým z Bournemouthu ztratil všechny body se Sheffieldem. Naopak domácí Burnley vyhrálo se Southamptonem. Nejlepším střelcem Burnley je Chris Wood s deseti brankami. V týmu hostů z Bournemouthu je nejlepším zakončovatelem Harry Wilson se sedmi góly. Hráči Burnley v této sezóně vyhráli šest ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Bournemouthu na venkovních hřištích vyhráli tři ze třinácti zápasů. Burnley není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1,2 góly na zápas. Také Bournemouth na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Burnley ze šestadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelilo žádný gól, Bournemouth neskóroval v deseti zápasech. Defenziva hostujícího Bournemouthu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Domácí hráči Burnley mají v tabulce náskok 8 bodů a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz