Burnley – Chelsea – 31.10.2020 16:00

Premier League má na programu 7. kolo, ve kterém v sobotu v 16:00 hostí Burnley tým Chelsea. Oba týmy dělí v tabulce osm příček, domácí jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží desátou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stamford Bridge a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Chelsea 3:0. Burnley v minulém ligovém kole hrálo proti Tottenhamu a ztratilo všechny body. Oproti tomu klub z Chelsea remizoval s Manchesterem United a ztratil dva body, byla to již druhá remíza v řadě. Nejvíc branek v dresu Burnley vsítil Chris Wood, v barvách Chelsea dal nejvíc branek Frello Jorginho. Hostující Blues na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli jeden zápas, domácí Burnley na svém stadionu v této sezóně nevyhrálo žádný zápas. Chelsea není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Burnley má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0 branky na zápas. Domácí Burnley v tomto ročníku odehrálo ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Chelsea odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Chelsea není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Hosté se v posledních dvou zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. Domácí v této sezóně inkasovali průměrně 1,8 branky na utkání, proti tomu hosté jsou na venkovních hřištích produktivní, dá se předpokládat, že domácí neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz