Chelsea – Leeds – 05.12.2020 21:00

V sobotu se odehraje 11. kolo Premier League, ve kterém se ve 21:00 spolu střetnou Leeds a Chelsea. Domácí tým Chelsea je aktuálně s devatenácti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devět příček níž na dvanácté pozici, když získali čtrnáct bodů. Chelsea v minulém ligovém kole hrála proti Tottenhamu a ztratila remízou dva body. Oproti tomu klub z Leedsu získal s Evertonem tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Chelsea Timo Werner se čtyřmi góly a za Leeds Patrick Bamford, který se trefil sedmkrát. Blues v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hosté z Leedsu venku uhráli tři výhry z pěti zápasů. Chelsea je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2,2 góly na zápas. Také Leeds na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,8 branky na utkání. Chelsea z deseti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelila žádný gól, Leeds neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Leedsu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz