Crystal Palace – Burnley – 29.06.2020 21:00

V pondělí se odehraje 32. kolo Premier League, ve kterém se ve 21:00 spolu střetnou Burnley a Crystal Palace. Domácí tým Crystal Palace je aktuálně s dvaačtyřiceti body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na jedenácté pozici, když získali dvaačtyřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Crystal Palace 0:2. V minulém kole hostující tým z Burnley získal maximum bodů s Watfordem. Naopak domácí Crystal Palace prohrálo s Liverpoolem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Crystal Palace Jordan Ayew s devíti góly a za Burnley Chris Wood, který se trefil jedenáctkrát. Eagles v této sezóně vyhráli šest z patnácti domácích zápasů. Hosté z Burnley venku uhráli čtyři výhry z patnácti zápasů. Crystal Palace v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 0,8 branky na zápas, Burnley zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,9 zásahu. Crystal Palace z jednatřiceti zápasů v této sezóně v jedenácti nevstřelilo žádný gól, Burnley neskórovalo v deseti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Oběma týmům se v koncovce příliš nedaří, dá se předpokládat, že nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz