Crystal Palace – Leeds – 07.11.2020 16:00

Premier League má na programu 8. kolo, ve kterém v sobotu v 16:00 hostí Crystal Palace tým Leedsu. V tomto utkání se střetne třináctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů. Crystal Palace se v posledním ligovém kole proti Wolverhamptonu nedařilo, když ztratilo tři body. Hostující Leeds také ztratil všechny body s Leicesterem. Nejvíc branek v dresu Crystal Palace vsítil Wilfred Zaha, v barvách Leedsu dal nejvíc branek Patrick Bamford. Eagles v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hosté z Leedsu venku uhráli dvě výhry ze tří zápasů. Crystal Palace v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Leeds zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 2,3 zásahu. Domácí Crystal Palace v tomto ročníku odehrálo dva zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Leedsu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,9 branky na zápas. Domácí Crystal Palace má na svém stadionu průměr 1 vstřelenou branku na utkání, hosté mají lepší průměr 2,3 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz