Crystal Palace – Sheffield – 01.02.2020 16:00

V sobotu nás čeká 25. kolo Premier League a v něm se o body utkají Crystal Palace a Sheffield. Svěřenci domácího trenéra Roe Hodgsona jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté okupují osmou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Sheffieldu 1:0. V minulém kole hostující tým ze Sheffieldu ztratil všechny body s Manchesterem City. Stejně tak domácí Crystal Palace prohrálo se Southamptonem. Nejvíc branek v dresu Crystal Palace vsítil Jordan Ayew, v barvách Sheffieldu dal nejvíc branek Lys Mousset. Hostující Sheffield na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen tři zápasy, domácí Eagles na svém stadionu v této sezóně vyhráli čtyři zápasy. Crystal Palace v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 0,8 branky na zápas, Sheffield zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Crystal Palace ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelilo žádný gól, Sheffield neskóroval v sedmi zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,0 branky na zápas. Domácí i hosté nejsou v koncovce nijak produktivní, zřejmě nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz