Fulham – West Bromwich – 02.11.2020 18:30

V pondělí nás čeká 7. kolo Premier League a v něm se o body utkají Fulham a West Bromwich. Svěřenci domácího trenéra Scotta Parkera jsou aktuálně na dvacátém místě ligové tabulky, hosté okupují sedmnáctou pozici. Fulham v minulém ligovém kole hrál proti Crystal Palace a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z West Bromwiche remizoval s Brightonem a ztratil dva body, byla to již druhá remíza v řadě. Nejvíc branek v dresu Fulhamu vsítil Aleksandar Mitrovic, v barvách West Bromwiche dal nejvíc branek Callum Robinson. Hostující West Bromwich na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Fulham na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. West Bromwich není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Fulham má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,3 branky na zápas. Fulham ze šesti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, West Bromwich neskóroval také ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2,3 branky na zápas. Hosté se v posledních dvou zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz