Leeds – Wolverhampton – 19.10.2020 21:00

Leeds přivítá v pondělí ve 21:00 v rámci 5. kola Premier League na Elland Road Wolverhampton. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté drží třináctou příčku. Leeds v minulém ligovém kole hrál proti Manchesteru City a ztratil remízou dva body. Oproti tomu klub z Wolverhamptonu získal s Fulhamem tři body. Nejlepším střelcem Leedsu je Patrick Bamford se třemi brankami. V týmu hostů z Wolverhamptonu je nejlepším zakončovatelem Raul Alonso Jimenez se dvěma góly. Hostující Wolverhampton na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí Leeds na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Leeds vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,5 góly v jednom zápase. Hosté z Wolverhamptonu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Leeds ze čtyř zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Wolverhampton neskóroval v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Domácí Leeds je v této sezóně v koncovce úspěšný a hosté obdrželi na venkovních stadionech v průměru 1,8 branky, hosté opět neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz