Angers – Metz – 18.10.2020 15:00

Angers přivítají v neděli v 15:00 v rámci 7. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Raymond Kopa Metz. Svěřenci domácího trenéra Stéphane Moulina jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté okupují patnáctou pozici. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Angers, skončil zápas výhrou domácích Angers 3:0. V posledním ligovém kole hráči Angers prohráli s PSG, naopak hosté z Metz vyhráli s Lorient. Nejlepšími zakončovateli jsou za Angers Ismaël Traoré se třemi góly a za Metz Ibrahima Niane, který se trefil šestkrát. Hráči Angers v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hosté z Metz venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Angers vstřelili na domácím hřišti průměrně 1,3 góly v jednom zápase. Hosté z Metz na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,3 branky. Angers ze šesti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelili žádný gól, Metz neskórovalo ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz