Manchester City – Liverpool – 08.11.2020 17:30

Premier League má na programu 8. kolo, ve kterém v neděli v 17:30 hostí Manchester City tým Liverpoolu. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté ligové tabulce vévodí. Minulé měření sil na Etihad Stadium ovládli domácí hráči Manchesteru City 4:0. V minulém kole hostující liverpoolští hráči získali maximum bodů s West Hamem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Stejně tak domácí Manchester City vyhráli se Sheffieldem. Nejvíc branek v dresu Manchesteru City vsítil Phil Foden, v barvách Liverpoolu dal nejvíc branek Mohamed Salah. Citizens v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Liverpoolu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze tří zápasů. Manchester City nejsou na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelili 1,5 góly na zápas. Naopak Liverpool je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 2 branky na utkání. Domácí Manchester City v tomto ročníku neodehráli žádný zápas, ve kterém by nevstřelili žádnou branku, hostující tým Liverpoolu také neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostujícího Liverpoolu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Hosté mají na venkovních hřištích průměr 2 góly na zápas, i v tomto utkání vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz