Manchester United – Norwich 11.01.2020 16:00

United přivítají v sobotu v 16:00 v rámci 22. kola Premier League na Old Traffordu Norwiche. Oba týmy dělí v tabulce patnáct příček, domácí jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté jsou v tabulce poslední. United v minulém ligovém kole hráli proti Arsenalu a ztratili všechny body. Oproti tomu klub z Norwiche remizoval s Crystal Palace a ztratil dva body, byla to již druhá remíza v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za United Marcus Rashford s dvanácti góly a za Norwiche Teemu Pukki, který se trefil devětkrát. Red Devils v této sezóně vyhráli pět z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Norwiche na venkovních hřištích vyhráli jeden z deseti zápasů. V této ligové sezóně domácí United vstřelili na domácím hřišti průměrně 2 góly v jednom zápase. Hosté z Norwiche na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Domácí United v tomto ročníku odehráli pět zápasů, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Norwiche odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,0 branky na zápas. ‌Hosté mají sérii remíz v posledních dvou zápasech. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 15 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz