Sheffield – West Ham 10.01.2020 21:00

V pátek nás čeká 22. kolo Premier League a v něm se o body utkají Sheffield a West Ham. Svěřenci domácího trenéra Chrise Wildera jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté okupují šestnáctou pozici. V minulém kole hostující west hamští hráči získali maximum bodů s Bournemouthem. Naopak domácí Sheffield prohrál s Liverpoolem, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepším střelcem Sheffieldu je Lys Mousset s pěti brankami. V týmu hostů z West Hamu je nejlepším zakončovatelem Sébastian Haller se šesti góly. Hráči Sheffieldu v této sezóně vyhráli čtyři z deseti domácích zápasů. Hosté z West Hamu venku uhráli tři výhry z deseti zápasů. Sheffield není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,2 góly na zápas. Také West Ham na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,9 branky na utkání. Domácí Sheffield v tomto ročníku odehrál šest zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým West Hamu odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Sheffieldu, kteří mají v tabulce náskok 7 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz