Sheffield – Bournemouth – 09.02.2020 15:00

Další, v pořadí již 26. kolo Premier League nabídne střetnutí mezi Sheffieldem a Bournemouthem, které se odehraje v neděli od 15:00 na Bramall Lane. V tomto utkání se střetne šestý se šestnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok deset bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Sheffield v minulém ligovém kole hrál proti Crystal Palace a získal maximum bodů za výhru. I klub z Bournemouthu získal s Aston Villou tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Sheffield Lys Mousset s pěti góly a za Bournemouth Harry Wilson, který se trefil sedmkrát. Hráči Sheffieldu v této sezóně vyhráli pět ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Bournemouthu na venkovních hřištích vyhráli tři ze dvanácti zápasů. Sheffield není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,1 góly na zápas. Také Bournemouth na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Sheffield z pětadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelil žádný gól, Bournemouth neskóroval v deseti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. ‌Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz