Sheffield – Fulham – 18.10.2020 13:00

Další, v pořadí již 5. kolo Premier League nabídne střetnutí mezi Sheffieldem a Fulhamem, které se odehraje v neděli od 13:00 na Bramall Lane. Domácí tým Sheffieldu je aktuálně bez bodu na devatenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na posledním místě, když nezískali ještě ani bod. Sheffield v minulém ligovém kole hrál proti Arsenalu a ztratil všechny body, domácí jsou bez formy a jde už o čtvrtou prohru za sebou. I klub z Fulhamu vyšel z posledního utkání proti Wolverhamptonu naprázdno, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o čtvrtou v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Sheffield David McGoldrick s jedním gólem a za Fulham Aleksandar Mitrovic, který se trefil dvakrát. Hostující Fulham na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Sheffield na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. Fulham není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Sheffield má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0 branky na zápas. Domácí Sheffield v tomto ročníku odehrál ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Fulhamu také odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,8 branky na zápas. Hostující Fulham má nelichotivou sérii čtyř porážek v řadě. Domácím se nedaří a v posledních čtyřech zápasech padli. Sheffieldu se na domácím hřišti nedaří a Fulham zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz