Tottenham – Wolverhampton – 01.03.2020 15:00

V osmadvacátém kole Premier League se spolu v neděli na Tottenham Hotspur Stadium od 15:00 utkají Tottenham a Wolverhampton. Svěřenci domácího trenéra Josého Mourinha jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté okupují osmou pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Molineux Stadium a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Tottenhamu 1:2. Tottenham v minulém ligovém kole hrál proti Chelsea a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z Wolverhamptonu získal s Norwichem tři body. Nejlepším střelcem Tottenhamu je Harry Kane s jedenácti brankami. V týmu hostů z Wolverhamptonu je nejlepším zakončovatelem Raul Alonso Jimenez s dvanácti góly. Spurs v této sezóně vyhráli osm ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Wolverhamptonu venku uhráli čtyři výhry ze třinácti zápasů. Wolverhampton není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,3 branek na venkovní zápas, Tottenham ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,9 branky na zápas. Domácí Tottenham v tomto ročníku odehrál šest zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Wolverhamptonu odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz