Udinese – Janov – 05.07.2020 19:30

Italská Serie A má na programu 30. kolo, ve kterém v neděli v 19:30 hostí Udinese tým Janova. V tomto utkání se střetne čtrnáctý se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pět bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadio Luigi Ferraris a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Udinese 1:3. V posledním ligovém kole udineseští hráči vyhráli s AS Řím, naopak hosté z Janova prohráli s Juventusem. Nejvíc branek v dresu Udinese vsítil Kevin Lasagna, v barvách Janova dal nejvíc branek Domenico Criscito. Bianconeri v této sezóně vyhráli pět ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Janova na venkovních hřištích vyhráli dva z patnácti zápasů. Udinese v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 0,9 branky na zápas, Janov zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,3 zásahu. Domácí Udinese v tomto ročníku odehrálo ovšem dvanáct zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Janova odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,9 branky na zápas. Domácí hráči Udinese mají v tabulce náskok 5 bodů a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz