West Bromwich – Burnley – 19.10.2020 18:30

V pondělí se odehraje 5. kolo Premier League, ve kterém se v 18:30 spolu střetnou Burnley a West Bromwich. Domácí tým West Bromwiche je aktuálně s jedním bodem na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na osmnácté pozici, když nezískali ještě ani bod. V posledním ligovém kole hráči West Bromwiche prohráli se Southamptonem, stejně tak hosté z Burnley prohráli, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejlepším střelcem West Bromwiche je Callum Robinson se dvěma brankami. V týmu hostů z Burnley je nejlepším zakončovatelem Chris Wood s jedním gólem. Hráči West Bromwiche v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hosté z Burnley venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen dva zápasy. Burnley není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, West Bromwich má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1,5 branky na zápas. West Bromwich ze čtyř zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Burnley neskórovalo v jednom zápase. Defenziva hostujícího Burnley není příliš pevná, průměrně obdržela 2,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 3,2 gólu na zápas. Hostující Burnley má nelichotivou sérii tří porážek v řadě. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz