West Bromwich – Crystal Palace – 06.12.2020 13:00

V neděli se odehraje 11. kolo Premier League, ve kterém se ve 13:00 spolu střetnou Crystal Palace a West Bromwich. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží patnáctou příčku. V posledním ligovém kole hráči West Bromwiche vyhráli se Sheffieldem, naopak hosté z Crystal Palace prohráli s Newcastlem, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu West Bromwiche vsítil Callum Robinson, v barvách Crystal Palace dal nejvíc branek Wilfred Zaha. Hráči West Bromwiche v této sezóně vyhráli jeden z pěti domácích zápasů. Hosté z Crystal Palace venku uhráli dvě výhry z pěti zápasů. Crystal Palace není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1 branku na venkovní zápas, West Bromwich má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,8 branky na zápas. Domácí West Bromwich v tomto ročníku odehrál ovšem šest zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Crystal Palace odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Crystal Palace není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Oběma týmům se v koncovce příliš nedaří, dá se předpokládat, že nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz