West Bromwich – Tottenham – 08.11.2020 13:00

V osmém kole Premier League se spolu v neděli na Hawthorns od 13:00 utkají West Bromwich a Tottenham. Oba týmy dělí v tabulce patnáct příček, domácí jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží třetí příčku. West Bromwich v minulém ligovém kole hrál proti Fulhamu a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z Tottenhamu získal s Brightonem tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu West Bromwiche je Callum Robinson, který dal dva góly, za Tottenham se osmkrát prosadil Heung–Min Son. Hráči West Bromwiche v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hosté z Tottenhamu venku uhráli tři výhry ze tří zápasů. V této ligové sezóně domácí West Bromwich vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Tottenhamu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 4 branky. West Bromwich ze sedmi zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Tottenham neskóroval v jednom zápase. Defenziva hostujícího Tottenhamu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,3 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita budou plnit hosté z Tottenhamu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz