West Ham – Brighton – 01.02.2020 16:00

Další, v pořadí již 25. kolo Premier League nabídne střetnutí mezi West Hamem a Brightonem, které se odehraje v sobotu od 16:00 na London Stadium. Svěřenci domácího trenéra Manuela Pellegriniho jsou aktuálně na sedmnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují patnáctou pozici. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. V posledním ligovém kole west hamští hráči prohráli s Liverpoolem, jde již o jejich druhou prohru v řadě, stejně tak hosté z Brightonu prohráli s Bournemouthem. Nejlepšími zakončovateli jsou za West Ham Sébastian Haller se šesti góly a za Brighton Neal Maupay, který se trefil sedmkrát. Hammers v této sezóně vyhráli tři ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Brightonu venku uhráli dvě výhry ze dvanácti zápasů. V této ligové sezóně domácí West Ham vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,4 góly v jednom zápase. Hosté z Brightonu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,9 branky. West Ham ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelil žádný gól, Brighton neskóroval také v sedmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Domácí West Ham na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz