West Ham – Manchester City 24.11.2018 16:00

Ve třináctém kole Premier League se spolu v sobotu na London Stadium od 16:00 utkají West Ham a City. Domácí tým West Hamu je aktuálně s dvaapadesáti body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o devět příček výš v čele ligy, když získali osmadevadesát bodů. West Ham v minulém ligovém kole hrál proti Huddersfieldu a ztratil remízou dva body. Oproti tomu klub ze City získal s United tři body a jde již o pátou výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepším střelcem West Hamu je Marko Arnautovic s deseti brankami. V týmu hostů ze City je nejlepším zakončovatelem Sergio Leonel Agüero s jednadvaceti góly. Hammers v této sezóně vyhrál dva ze sedmi domácích zápasů. Hostující hráči City na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze šesti zápasů. City je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelili hostitelům 2,2 branek na venkovní zápas, West Ham má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,1 branky na zápas. West Ham z osmatřiceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, City naopak neskórovali jen v jednom zápase. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,1 branky na zápas. ‌Hosté mají vítěznou sérii v posledních pěti zápasech. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, jež mají v posledních zápasech výrazně lepší formu než domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz