Wolverhampton Wanderers – Huddersfield 25.11.2018 17:00

Wolverhampton přivítá v neděli v 17:00 v rámci 13. kola Premier League na Molineux Stadium Huddersfield. Svěřenci domácího trenéra Nuna Espírito Santa jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté jsou na poslední příčce tabulky. V posledním ligovém kole hráči Wolverhamptonu remizovali s Arsenalem, stejně tak hosté z Huddersfieldu remizovali s West Hamem. Nejvíc branek v dresu Wolverhamptonu vsítil Raul Alonso Jimenez, v barvách Huddersfieldu dal nejvíc branek Karlan Ahearne-Grant. Hráči Wolverhamptonu v této sezóně vyhráli dva ze sedmi domácích zápasů. Hostující hráči Huddersfieldu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze šesti zápasů. Wolverhampton v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,1 branky na zápas, Huddersfield zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Wolverhampton z osmatřiceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Huddersfield neskóroval v šesti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 0,6 branky na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz