Wolverhampton – Arsenal – 04.07.2020 18:30

Premier League má na programu 33. kolo, ve kterém v sobotu v 18:30 hostí Wolverhampton tým Arsenalu. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté drží osmou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Wolverhamptonu se v posledním ligovém kole proti Aston Ville dařilo a bral plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Hostující Arsenal také získal maximum bodů s Norwichem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejlepším střelcem Wolverhamptonu je Raul Alonso Jimenez s patnácti brankami. V týmu hostů z Arsenalu je nejlepším zakončovatelem Pierre-Emeric Aubameyang s devatenácti góly. Hostující Gunners na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli jen tři zápasy, domácí Wolverhampton na svém stadionu v této sezóně vyhrál šest zápasů. V této ligové sezóně domácí Wolverhampton vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,4 góly v jednom zápase. Hosté z Arsenalu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,1 branky. Domácí Wolverhampton v tomto ročníku odehrál jen pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Arsenalu odehrál pouze šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Hostující Arsenal drží sérii dvou výher v řadě. Domácí mají formu a v posledních třech zápasech vyhráli. Domácí hráči Wolverhamptonu mají v tabulce o 6 bodů víc a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz