Wolverhampton – Aston Villa – 12.12.2020 13:30

Wolverhampton přivítá v sobotu ve 13:30 v rámci 12. kola Premier League na Molineux Stadium Aston Villu. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté drží dvanáctou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Villa Parku a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Wolverhamptonu 0:1. V minulém kole hostující tým z Aston Villy ztratil všechny body s West Hamem a byla to již druhá prohra v řadě. Stejně tak domácí Wolverhampton prohrál s Liverpoolem. Nejvíc branek v dresu Wolverhamptonu vsítil Raul Alonso Jimenez, v barvách Aston Villy dal nejvíc branek Ollie Watkins. Hráči Wolverhamptonu v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Aston Villy na venkovních hřištích vyhráli tři ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí Wolverhampton vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Aston Villy na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2 branky. Domácí Wolverhampton v tomto ročníku odehrál tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Aston Villy odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Hostující Aston Villa má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Hosté z Aston Villy mají na venkovních hřištích průměr 2 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz