Wolverhampton – Norwich – 23.02.2020 15:00

V neděli se odehraje 27. kolo Premier League, ve kterém se v 15:00 spolu střetnou Norwich a Wolverhampton. Svěřenci domácího trenéra Nuna Espírito Santa jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté jsou na poslední příčce tabulky. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Wolverhamptonu 1:2. V minulém kole hostující tým z Norwiche ztratil všechny body s Liverpoolem. Naopak domácí Wolverhampton remizoval s Leicesterem a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Wolverhampton Raul Alonso Jimenez s jedenácti góly a za Norwiche Teemu Pukki, který se trefil také jedenáctkrát. Hráči Wolverhamptonu v této sezóně vyhráli čtyři ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Norwiche na venkovních hřištích vyhráli jeden ze třinácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Wolverhampton vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,4 góly v jednom zápase. Hosté z Norwiche na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Wolverhampton ze šestadvaceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Norwich dokonce neskóroval v deseti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Domácí v posledních dvou zápasech v řadě remizovali. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 12 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz