Wolverhampton – Crystal Palace – 30.10.2020 21:00

Další, v pořadí již 7. kolo Premier League nabídne střetnutí mezi Wolverhamptonem a Crystal Palace, které se odehraje v pátek od 21:00 na Molineux Stadium. Svěřenci domácího trenéra Nuna Espírito Santa jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté okupují osmou pozici. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Wolverhamptonu a zápas ovládli domácí z Wolverhamptonu 2:0. V posledním ligovém kole hráči Wolverhamptonu remizovali s Newcastlem, naopak hosté z Crystal Palace vyhráli s Fulhamem. Nejvíc branek v dresu Wolverhamptonu vsítil Raul Alonso Jimenez, v barvách Crystal Palace dal nejvíc branek Wilfred Zaha. Hostující Eagles na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli dva zápasy, domácí Wolverhampton na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. Crystal Palace není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,7 branek na venkovní zápas, Wolverhampton má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Wolverhampton v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Crystal Palace také odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Domácí mají na svém hřišti průměr 1 vstřelený gól na utkání, hosté mají vyšší průměr 1,7 branky na zápas venku, hosté z Crystal Palace v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz