Ajax Amsterdam – Twente Enschede – 05.12.2020 20:00

Další, v pořadí již 11. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Ajaxem Amsterdam a Twente Enschede, které se odehraje v sobotu od 20:00 v Amsterdam Areně. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí vévodí ligové tabulce, hosté drží pátou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Ajaxu Amsterdam 2:5. Ajaxu Amsterdam se v posledním ligovém kole proti Emmenu dařilo a bral plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o šestou výhru v řadě za sebou. Hostující Twente Enschede naopak ztratilo všechny body s Waalwijkem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Ajax Amsterdam Dusan Tadic se sedmi góly a za Twente Enschede Danilo Pereira da Silva, který se trefil devětkrát. Hráči Ajaxu Amsterdam v této sezóně vyhráli pět z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Twente Enschede na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtyř zápasů. Twente Enschede je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 2,2 branek na venkovní zápas, Ajax Amsterdam ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 4 branky na zápas. Ajax Amsterdam z deseti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Twente Enschede neskórovalo také v jednom zápase. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Domácí tým Ajaxu Amsterdam vyhrál v posledních šesti zápasech. Domácím se na domácím stadionu v této sezóně v koncovce daří, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz