Villarreal – Elche – 06.12.2020 18:30

V neděli nás čeká 12. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Villarreal a Elche. V tomto utkání se střetne třetí s desátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok sedm bodů. Villarreal v minulém ligovém kole hrál proti San Sebastianu a ztratil remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. I klub z Elche remizoval s Cádizem a ztratil dva body, hosté jsou v posledních kolech remízovými králi, když stejně skončila poslední tři utkání. Nejlepšími zakončovateli jsou za Villarreal Gerard Moreno se šesti góly a za Elche Lucas Boye, který se trefil dvakrát. Hráči Villarrealu v této sezóně vyhráli čtyři ze šesti domácích zápasů. Hosté z Elche venku uhráli dvě výhry ze čtyř zápasů. Villarreal je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,8 góly na zápas. Oproti tomu Elche není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,2 branky na utkání. Villarreal z jedenácti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Elche neskórovalo ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Elche je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii remíz. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně třech remíz. Domácí hráči Villarrealu mají v tabulce náskok 7 bodů a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz