Amiens – Toulouse – 01.02.2020 20:00

Další, v pořadí již 22. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Amiens a Toulouse, které se odehraje v sobotu od 20:00 na Stade de la Licorne. V tomto utkání se střetne osmnáctý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šest bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Toulouse 2:0. Amiens se v posledním ligovém kole proti Brestu nedařilo, když ztratilo tři body. Hostující Toulouse také ztratilo všechny body s Lyonem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o jedenáctou prohru v řadě. Nejvíc branek v dresu Amiens vsítil Sehrou Guirassy, v barvách Toulouse dal nejvíc branek Efthimios Koulouris. Hráči Amiens v této sezóně vyhráli tři z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Toulouse na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už jedenáct pokusů. Toulouse není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, Amiens ovšem mají na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Amiens z jednadvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelili žádný gól, Toulouse dokonce neskórovalo v osmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,0 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně jedenácti proher. Domácí hráči Amiens mají v tabulce náskok 6 bodů a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz