Charleroi – Club Brugy – 29.01.2020 20:30

Další, v pořadí již 5. kolo 1. belgické ligy nabídne střetnutí mezi Charleroi a FC Brugami, které se odehraje ve středu od 20:30 na Stade du Pays de Charleroi. Domácí tým Charleroi je aktuálně se čtyřiceti body na páté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtyři příčky výš v čele ligy, když získali třiapadesát bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Charleroi 0:1. Charleroi se v posledním ligovém kole proti Eupenu nedařilo, když remízou ztratilo dva body. Hostující FC Brugy také remizoval a přišel o dva body s Kortrijkem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Charleroi Kaveh Rezaei s osmi góly a za FC Brugy Hans Vanaken, který se trefil jedenáctkrát. Hráči Charleroi v této sezóně vyhráli sedm z deseti domácích zápasů. Hosté z FC Brug venku uhráli osm výher z jedenácti zápasů. FC Brugy je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,1 branek na venkovní zápas, Charleroi má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Domácí Charleroi v tomto ročníku odehrálo jen dva zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým FC Brug odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího FC Brug je pevná, průměrně obdržela 0,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. Hosté vstoupili do nové sezóny lépe a oproti domácímu týmu mají v tabulce náskok 13 bodů, FC Brugy venku neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz