Amiens – Monaco – 08.02.2020 20:00

Amiens přivítají v sobotu ve 20:00 v rámci 24. kola Francouzské Ligue 1 na Stade de la Licorne Monaco. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou aktuálně na devatenáctém místě ligové tabulky, hosté drží desátou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Monaca 3:0. Amiens v minulém ligovém kole hráli proti Lyonu a ztratili remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub z Monaca získal s Angers tři body. Nejlepším střelcem Amiens je Sehrou Guirassy s pěti brankami. V týmu hostů z Monaca je nejlepším zakončovatelem Wissam Ben Yedder s patnácti góly. Hráči Amiens v této sezóně vyhráli tři z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Monaca venku uhráli dvě výhry z jedenácti zápasů. Amiens v této sezóně vstřelili na domácím hřišti průměrně 1,1 branky na zápas, Monaco zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Amiens v tomto ročníku odehráli pět zápasů, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Monaca také odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. ‌Domácí tým Amiens remizoval v posledních dvou zápasech. Amiens se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Monaca zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz