Anderlecht Brusel – Waregem – 07.03.2020 20:00

1. belgická liga má na programu 29. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Anderlecht Brusel tým Waregemu. Domácí tým Anderlechtu Brusel je aktuálně se čtyřiceti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku níž na deváté pozici, když získali šestatřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Anderlechtu Brusel 1:2. V minulém kole hostující tým z Waregemu ztratil remízou dva body s Kortrijkem, což je již druhá remíza v řadě. Naopak domácí Anderlecht Brusel vyhrál s Waaslandem, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejvíc branek v dresu Anderlechtu Brusel vsítil Michel Vlap, v barvách Waregemu dal nejvíc branek Gianni Bruno. Hostující Waregem na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen tři zápasy, domácí Anderlecht Brusel na svém stadionu v této sezóně vyhrál šest zápasů. Anderlecht Brusel v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,6 branky na zápas, Waregem zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Domácí Anderlecht Brusel v tomto ročníku odehrál devět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Waregemu odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Hostující Waregem v posledních dvou zápasech v řadě remizoval. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Domácí Anderlecht Brusel má na domácím hřišti průměr 1,6 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, Anderlecht Brusel v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz