Angers – Brest 19.10.2019 20:00

V sobotu se odehraje 10. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se ve 20:00 spolu střetnou Brest a Angers. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté drží dvanáctou příčku. V minulém kole hostující tým z Brestu získal maximum bodů s Metz. Naopak domácí Angers prohrál s PSG. Snajperem v týmu Angers je Rachid Alioui, který dal čtyři góly, za Brest se dvakrát prosadil Mathias Autret. Hráči Angers v této sezóně vyhráli čtyři z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Brestu na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtyři pokusy. Angers jsou na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelili 2,6 góly na zápas. Oproti tomu Brest není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí Angers v tomto ročníku odehráli dva zápasy, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Brestu také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Brestu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas. Domácí Angers mají na domácím hřišti průměr 2,6 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Angers v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz