Metz – Nantes 19.10.2019 20:00

V desátém kole Francouzské Ligue 1 se spolu v sobotu na Stade Municipal Saint-Symphorien od 20:00 utkají Metz a Nantes. V tomto utkání se střetne poslední s druhým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok jedenáct bodů. Metz v minulém ligovém kole hrálo proti Brestu a ztratilo všechny body. Oproti tomu klub z Nantes získal s Nice tři body a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu Metz vsítil Habib Diallo, v barvách Nantes dal nejvíc branek Kalifa Coulibaly. Hostující Nantes na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo dva zápasy, domácí Metz na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. Metz není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1,5 góly na zápas. Také Nantes na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,2 branky na utkání. Metz z devíti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Nantes neskórovalo v jednom zápase. Defenziva hostujícího Nantes je pevná, průměrně obdržela 0,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední tři zápasy v řadě. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz