Arnheim Vitesse – Twente Enschede – 07.03.2020 19:45

V sobotu se odehraje 26. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se v 19:45 spolu střetnou Twente Enschede a Arnheim Vitesse. Domácí tým Arnheimu Vitesse je aktuálně s osmatřiceti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o sedm příček níž na čtrnácté pozici, když získali sedmadvacet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu De Grolsch Veste a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Arnheimu Vitesse 0:3. V minulém kole hostující tým z Twente Enschede ztratil všechny body s Heerenveenem a byla to již druhá prohra v řadě. Stejně tak domácí Arnheim Vitesse prohrál se Zwolle, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepším střelcem Arnheimu Vitesse je Bryan Linssen se čtrnácti brankami. V týmu hostů z Twente Enschede je nejlepším zakončovatelem Haris Vuckic s jedenácti góly. Hráči Arnheimu Vitesse v této sezóně vyhráli šest ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Twente Enschede venku uhráli dvě výhry ze dvanácti zápasů. Twente Enschede není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, Arnheim Vitesse ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,9 branky na zápas. Domácí Arnheim Vitesse v tomto ročníku odehrál šest zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Twente Enschede odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Domácí Arnheim Vitesse má na domácím hřišti průměr 1,9 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,9 branky na venkovní zápas, Arnheim Vitesse v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz