AS Řím – Sassuolo – 06.12.2020 15:00

AS Řím přivítá v neděli v 15:00 v rámci 10. kola Italské Serie A na Stadio Olimpico Sassuolo. V tomto utkání se střetne šestý s třetím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhý jeden bod. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů ze Sassuola 4:2. V minulém kole hostující tým ze Sassuola ztratil všechny body s Interem. Stejně tak domácí AS Řím prohrál s Neapolí. Nejlepším střelcem AS Řím je Henrik Mkhitaryan s pěti brankami. V týmu hostů ze Sassuola je nejlepším zakončovatelem Francesco Caputo s pěti góly. Hráči AS Řím v této sezóně vyhráli tři ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Sassuola na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze čtyř zápasů. AS Řím je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 3 góly na zápas. Také Sassuolo na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 3 branky na utkání. Domácí AS Řím v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Sassuola také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Sassuola není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas. Domácím se na domácím stadionu v této sezóně v koncovce daří, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz