AZ Alkmaar – den Haag – 07.03.2020 18:30

V sobotu nás čeká 26. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají AZ Alkmaar a den Haag. Oba týmy dělí v tabulce patnáct příček, domácí jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté drží sedmnáctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu AZ Alkmaar 0:1. V minulém kole hostující tým z den Haagu ztratil remízou dva body s Heraclesem Almelo, což je již druhá remíza v řadě. Naopak domácí AZ Alkmaar vyhrál s Ajaxem Amsterdam, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za AZ Alkmaar Oussama Idrissi se třinácti góly a za den Haag Tomáš Necid, který se trefil šestkrát. Hráči AZ Alkmaar v této sezóně vyhráli devět ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči den Haagu na venkovních hřištích vyhráli dva ze dvanácti zápasů. AZ Alkmaar je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,3 góly na zápas. Oproti tomu den Haag není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,2 branky na utkání. AZ Alkmaar ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, den Haag dokonce neskóroval v deseti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Hosté se v posledních dvou zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí AZ Alkmaar.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz