AZ Alkmaar – Groningen – 06.12.2020 14:30

V neděli se odehraje 11. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se ve 14:30 spolu střetnou Groningen a AZ Alkmaar. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté drží osmou příčku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu AZ Alkmaar, skončil zápas nerozhodně 0:0. AZ Alkmaar se v posledním ligovém kole proti Heraclesu Almelo dařilo a bral plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou. Hostující Groningen také získal maximum bodů s Willemem II Tilburg. Snajperem v týmu AZ Alkmaar je Myron Boadu, který dal tři góly, za Groningen se třikrát prosadil Jörgen Strand Larsen. Hostující Groningen na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí AZ Alkmaar na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. AZ Alkmaar v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,8 branky na zápas, Groningen zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,2 zásahu. AZ Alkmaar z devíti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Groningen neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Groningenu je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve čtyřech po sobě jdoucích utkáních.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz