Benevento – Neapol – 25.10.2020 15:00

V pátém kole Italské Serie A se spolu v neděli na Stadio Ciro Vigorito od 15:00 utkají Benevento a Neapol. Domácí tým Beneventa je aktuálně se šesti body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o šest příček výš na čtvrté pozici, když získali devět bodů. V minulém kole hostující neapoliští hráči získali maximum bodů s Bergamem. Naopak domácí Benevento prohrálo s AS Řím. Nejlepším střelcem Beneventa je Gianluca Caprari se třemi brankami. V týmu hostů z Neapole je nejlepším zakončovatelem Hirving Lozano se čtyřmi góly. Hostující Neapol na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jeden zápas, domácí Benevento na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. Benevento není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1,5 góly na zápas. Také Neapol na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 1 branka na utkání. Benevento ze čtyř zápasů v této sezóně ze žádného nevyšlo střelecky naprázdno, Neapol neskórovala v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. Domácí Benevento má na svém stadionu průměr 1,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz