Club Brugy – Cercle Brugy – 07.03.2020 20:00

V devětadvacátém kole 1. belgické ligy se v Bruggském derby spolu v sobotu na Stadionu Jana Breydela od 20:00 utkají FC Brugy a Cercle Brugy. V tomto utkání se střetne vedoucí tým se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtyřiačtyřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z FC Brug 0:2. FC Brugám se v posledním ligovém kole proti Genku dařilo a braly plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Hostující Cercle Brugy také získalo maximum bodů s Gentem, hosté jsou rozjetí, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu FC Brug vsítil Hans Vanaken, v barvách Cercle Brugy dal nejvíc branek Stef Peeters. Hráči FC Brug v této sezóně vyhráli jedenáct ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Cercle Brugy na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtrnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí FC Brugy vstřelily na domácím hřišti průměrně 2,2 góly v jednom zápase. Hosté z Cercle Brugy na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Domácí FC Brugy v tomto ročníku odehrály jen tři zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Cercle Brugy odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,9 branky na zápas. Hostující Cercle Brugy drží sérii čtyřech výher v řadě. Domácí mají formu a v posledních třech zápasech vyhráli. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz