Bergamo – Sampdorie – 24.10.2020 15:00

Další, v pořadí již 5. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Bergamem a Sampdorií, které se odehraje v sobotu od 15:00 na Stadio Atleti Azzurri d’Italia. Svěřenci domácího trenéra Gian-Piera Gasperiniho jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté okupují devátou pozici. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Bergama, skončil zápas výhrou domácího Bergama 2:0. V minulém kole hostující janovští hráči získali maximum bodů s Laziem Řím, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Bergamo prohrálo s Neapolí. Snajperem v týmu Bergama je Alejandro Gomez, který dal čtyři góly, za Sampdorii se třikrát prosadil Fabio Quagliarella. Hostující Sampdorie na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jeden zápas, domácí Bergamo na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Bergamo vstřelilo na domácím hřišti průměrně 5 gólů v jednom zápase. Hosté ze Sampdorie na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Domácí Bergamo v tomto ročníku neodehrálo žádný zápas, ve kterém by nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Sampdorie odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Hosté inkasovali v minulých zápasech průměrně 1,8 branky a Bergamo je doma produktivní, hosté ze Sampdorie neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz