Bohemians – Boleslav – 07.07.2020 20:00

1. česká fotbalová liga má na programu odvetu semifinále nadstavbové části skupiny o evropskou ligu, ve kterém v úterý ve 20:00 hostí Bohemians tým Boleslavi. První utkání těchto dvou týmů skončilo výhrou aktuálních hostů z Boleslavi 3:0. Snajperem v týmu Bohemians je Petr Hronek, který dal pět gólů, za Boleslav se třináctkrát prosadil Lukáš Budínský. Hostující Boleslav na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen tři zápasy, domácí Klokani na svém stadionu v této sezóně vyhráli deset zápasů. Bohemians v této sezóně vstřelili na domácím hřišti průměrně 1,6 branky na zápas, Boleslav zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 1,1 zásahu. Domácí Bohemians v tomto ročníku odehráli dvanáct zápasů, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Boleslavi odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Boleslavi není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních třech zápasech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz