West Ham – Burnley – 08.07.2020 19:00

Další, v pořadí již 34. kolo Premier League nabídne střetnutí mezi West Hamem a Burnley, které se odehraje ve středu od 19:00 na London Stadium. V tomto utkání se střetne šestnáctý s desátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok patnáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Burnley 3:0. West Ham v minulém ligovém kole hrál proti Newcastlu a ztratil remízou dva body. I klub z Burnley remizoval se Sheffieldem a ztratil dva body. Nejlepším střelcem West Hamu je Sébastian Haller se sedmi brankami. V týmu hostů z Burnley je nejlepším zakončovatelem Chris Wood s jedenácti góly. Hammers v této sezóně vyhráli pět ze šestnácti domácích zápasů. Hosté z Burnley venku uhráli pět výher ze šestnácti zápasů. West Ham v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,6 branky na zápas, Burnley zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,9 zásahu. Domácí West Ham v tomto ročníku odehrál jedenáct zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Burnley odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Burnley není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí West Ham má na domácím hřišti průměr 1,6 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,9 branky na venkovní zápas, West Ham v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz